У Верховній Раді зареєстрували оновлений проект закону про покарання для ґвалтівників дітей

Проект, зокрема, передбачає створення державного реєстру педофілів

У разі ухвалення законопроекту буде запроваджено добровільну хімічну кастрацію для хворих та збільшено терміни тюремного ув'язнення

У Верховній Раді зареєстрували доопрацьований законопроект №6607 щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканності. Проект оприлюднено на офіційному сайті Верховної Ради, його вже передано на розгляд до профільного комітету.

Основні зміни, які відбудуться у разі ухвалення законопроекту, це насамперед створення реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього. Осіб, що влаштовуються на роботу в дитячі заклади будуть перевіряти через цей реєстр.

Також заплановано посилити відповідальність за статеві злочини проти дітей. Зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років. Повторне вчинення злочину буде каратися довічним позбавленням волі.

Окрім того, йдеться про запровадження хімічної кастрації як «добровільного заходу медичного характеру».

Відповідно до законопроекту, хімічна кастрація може застосовуватись лише до осіб хворих на педофілію. Факт хвороби підтверджує психіатр.

Особи засуджених за статеві злочини проти дітей поділять на дві групи: здорові та хворі на педофілію. Здорові будуть відбувати покарання згідно з вироком. А хворі на педофілію будуть мати можливість частину терміну покарання добровільно замінити на хімічну кастрацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук