У Залізничному районі Львова створили новий сквер

У Львові на вул. О. Кульчицької, 18 облаштують сквер

Депутати Львівської міської ради надали статус скверу громадському простору на вул. О. Кульчицької, 18. Відповідне рішення під час засідання сесії у четвер, 21 червня, підтримали 37 депутатів.

Депутати підтримали відповідну місцеву ініціативу, зареєстровану групою мешканців Залізничного району у Центрі надання адміністративних послуг 30 травня. За інформацією начальника управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрія Лукашевського, електрона петиція зібрала 602 підписи.

Під час обговорення у сесійній залі автор петиції Володимир Баб’як зазначив, що надання статусу скверу громадському простору є необхідним для збереження зеленої зони для потреб мешканців.

«Вказана територія є вкрай важливою для мешканців мікрорайону та парафіян Храму всіх святих українського народу. Перш за все, з огляду на близьке розташування до храму. Варто згадати, що влітку минулого року з’явилась інформація про потенційну небезпеку забудови зони рекреаційного призначення за адресою: вул. О. Кульчицької, 18, і ми спільно стали на її захист», – сказав він.

Улітку минулого року були проведені громадські слухання, під час яких місцеві мешканці висловилися за збереження цієї зеленої зони, зазначила депутатка Уляна Пак.

«На слуханнях люди висловили свою позицію, сказали: «Ні!» жодній забудові. Про це говорить і зонування території Р-3, яка має рекреаційне призначення. У нас є різні механізми місцевої демократії, але місцева ініціатива, як на мене, є найбільш вагомою, вона дає можливість винести проект рішення на розгляд депутатів. Це є дієвий інструмент для того, щоб громаду почули депутати», – сказала вона.

У подальшому, за її словами, ініціюватимуть визначення меж скверу та подати проект його облаштування на громадський бюджет.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук