У заступника керівника слідчого управління Нацполіції НАЗК виявило незадекларованого собаку
До теми
Національне агентство з питань запобігання корупції виявило, що заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Дмитро Бут не задекларував собаку.
Як повідомила 23 серпня прес-служба НАЗК, вартість собаки перевищує 100 прожиткових мінімумів (зараз це понад 162 тис. грн), відтак тварину необхідно було внести у декларацію.
«За результатами перевірки встановлено, що Дмитро Бут при поданні декларації за 2015 рік порушив вимоги закону «Про запобігання корупції». Зокрема суб’єкт декларування не зазначив у декларації відомості про цінне рухоме майно (собаку), вартість якої перевищує встановлений поріг декларування у 100 прожиткових мінімумів. Також у декларації не відображено дані щодо вартості об’єктів нерухомості – двох квартир, двох гаражів, що належать члену його сім’ї», – йдеться у повідомленні НАЗК.
Там також уточнили, що сам Дмитро Бут пояснив відсутність даних про ціну нерухомості тим, що його сім'я вже не володіє цими об'єктами.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleВодночас у Нацагентстві з питань запобігання корупції надали можливість Дмитру Буту подати декларацію про майно за 2015 рік з достовірними даними, тобто задекларувати собаку.