У Збройних силах України створили нове командування

Президент вручає сертифікати на нову військову техніку командувачам ЗСУ

У структурі Збройних Сил України створено нове командування. Про це повідомляє «Український мілітарний портал».

Як зазначається, відповідно до указу президента України №39/2018, опублікованого на сайті Верховного Головнокомандувача, в структурі Збройних Сил створено «Командування Сил логістики Збройних Сил України». Це командування об'єднає в собі служби тилу і озброєння Збройних Сил України в структурі Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.

Керувати командуванням буде командувач на посаді генерал-лейтенанта, віце-адмірала. Також створена посада «начальник штабу - перший заступник командувача» з посадою генерал-майор, контр-адмірал.

У той самий час посади «перший заступник начальника озброєння» і «перший заступник начальника тилу» будуть виключені зі структури.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року президент Порошенко ввів у дію рішення РНБО про Ставку Верховного Головнокомандувача. Раніше того ж місяця президент своїм указом ввів у дію таємне рішення РНБО про військове співробітництво.

У січні цього року РНБО затвердила проект закону «Про національну безпеку України». Він розроблявся в тісній взаємодії з експертами НАТО, США та Європейського Союзу з метою приведення української законодавчої бази у відповідність до стандартів держав-членів НАТО.

Закон має узагальнити та привести до єдиного знаменника всі реформи сектора безпеки та оборони країни, об'єднати базові засади національної безпеки і питання демократичного цивільного контролю та планування в цих сферах. Також закон спрямований на підвищення ефективності діяльності всіх складових сектора безпеки та оборони відповідно до норм і стандартів НАТО і ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук