Ухвалу про заборону у Львові концертів артистів, які підтримують агресію РФ, можуть змінити

КультураК.С., 20 жовтня 20167531

Депутати Львівської міської ради хочуть змінити ухвалу про заборону у Львові концертів артистів, які підтримують російську агресію в Україні. Зокрема про це заявив депутат ЛМР Петро Адамик.

«На жаль дуже часто наші навіть дуже правильні і потрібні рішення різні назвемо їх так, мягко – "активісти" використовують у власних приватних інтересах. Мова йде заборону концертної діяльності українськими та іноземними артистами, котрі під час російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в Україні», - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Адамик вважає, що прийнята ухвала містить лише оціночні норми, а не конкретні критерії, за якими можна забороняти концерти того чи іншого виконавця. Через які важко оцінити – підтримує артист агресію Російської Федерації чи ні. «В цій ухвалі немає конкретних критеріїв за яких визначаються такі виконавці. Це дає змогу певним активістам розмахуючи нашою ухвалою зривати концерти. Люди остерігаються наперед купувати квитки. Страждає імідж Львова, як культурного центру», – вважає депутат.

Він закликав виконавчу владу доопрацювати ухвалу і  винести її на наступне засідання сесії міської ради.

Адамик вважає, що ухвала має передбачити заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території Львова лише тим представникам шоу-бізнесу, які включені Службою безпеки України до списку осіб, що виступають проти територіальної цілісності і суверенітету України.

Нагадаємо, що 27 квітня у Львові вступила в дію заборона концертів артистів, які підтримують російську агресію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук