Україна при виробництві зброї змушена спиратися лише на власні сили, - Турчинов

Україна при виробництві зброї змушена спиратися лише на власні сили, - Турчинов

Україна в забезпеченні своїх потреб у військовій техніці і зброї змушена розраховувати виключно на власні сили, бо активного зсуву у військово-технічному співробітництві зі стратегічними партнерами поки немає, констатував секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов.

«Сьогодні, відновлюючи військовий потенціал країни, ми змушені спиратися виключно на власні сили. Військово-промисловий комплекс – це рушійна сила нашої економіки, і організація виробництва на всіх підприємствах ВПК сьогодні фактично забезпечує наші Збройні сили і Національну гвардію необхідною зброєю і технікою», – сказав Турчинов журналістам після відвідування Житомирського бронетанкового заводу в середу, інформує прес-служба РНБО.

Він зазначив, що основні потреби української армії у військовій техніці і зброї вітчизняний виробник сьогодні забезпечує.

«Такі підприємства сьогодні створюють бойовий потенціал для наших Збройних сил», – зазначив секретар РНБО.

За словами Турчинова, Житомирський бронетанковий завод зараз працює на повну потужність: виробляє БМП, БТРи, ремонтує пошкоджену на фронті бойову техніку, а також налагодив випуск бойового модуля, який можна встановити на різні моделі бойових машин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук