Українська Вікіпедія оголосила конкурс статей «Жінки у STEM»

Конкурс триватиме із 1 до 30 червня

Українська Вікіпедія оголосила конкурс статей про жінок-науковиць у галузі точних наук.

В оприлюдненому 29 травня у Вікіпедії повідомленні йдеться, що ГО «Вікімедіа Україна» разом із Фондом ООН в галузі народонаселення організовують конкурс статей «Жінки у STEM» (STEM - наука, технології, інженерія, математика). Протягом червня всі охочі можуть писати або покращувати статті про жінок, які працюють або якось пов’язані з точними чи природничими науками.

Мета конкурсу – зробити більш видимими досягнення жінок в науці та допомогти зменшити загальний гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Наразі в українській версії Вікіпедії кількість біографічних статей про жінок становить менше ніж 15% від загальної кількості біографічних статей. Конкурс триватиме із 1 до 30 червня.

Усі статті повинні бути започаткованими або покращеними конкурсантами у Вікіпедії упродовж конкурсного періоду, мати енциклопедичний характер, не містити плагіату. Із детальними умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті Вікіпедії.

Троє переможців отримають цінні призи від організаторів, усіх активних учасників очікують заохочувальні призи та сувеніри. Також окремі призи передбачені для переможців спецномінацій, які організатори оголосять пізніше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук