Українські стартапери винайшли «розумне» горнятко, що визначає якість питної води

Також винахід може проводити її дезінфекцію

СуспільствоАндрій Стець, 2 лютого 20166450
Українські стартапери винайшли «розумне» горнятко, що визначає якість питної води
фото LvBS

Засновники стартапу H2OMetr Антон Скрипник і Роман Савченко розробили горнятко Travel Cup, яке аналізує склад води, рівень солей, кислотність, нітрати, температуру кореляції цих елементів, дезінфікує її, і відправляє інформацію про неї на смартфон. Свій продукт вони презентували у «Львівській бізнес-школі».

За словами винахідників, дезінфекція рідини відбувається за допомогою ультрафіолетової лампи, вмонтованої в кришку горнятка.

За основу свого продукту винахідники взяли звичайне термогорнятко. Його нижню частину зробили з кришки звичайного термосу, у яку вмонтували спеціальну мікросхему. Саме вона і аналізує воду з допомогою дуже слабенького струму.

Фото LvBS

«Таким струмом неможливо скалічити себе, його потужність навіть слабша, аніж статичний струм від «електризованого» одягу. Але його цілком достатньо для аналізу води», - розповів Роман Савченко.

«З таким продуктом можна уже виходити на ринок. Єдине, що стає на заваді презентації проекту на широкий загал – це те, що прорахувати собівартість існуючого прототипу зараз практично нереально, бо всі елементи горнятка зроблені вручну», - додав Роман.

H2OMetr представив своє творіння на виставці IT-Arena Hi-Tech Expo. За словами Романа Савченка, тепер творці розумного горнятка прагнуть визначити, «хто буде стартовою аудиторією», коли продукт вийде на ринок.

H2OMetr планує вийти з Travel Cup на сайт фінансування творчих проектів за схемою краудфандингу Kickstarter, але залучення фінансування не є основним завданням. Інвестиціями у проект займаються самі автори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук