Українських топ-чиновників перевірять на ефективність

Кабмін планує розглянути підсумки оцінювання результативності діяльності чиновників категорії «А» орієнтовно 12 грудня

СуспільствоАндрій Стець, 24 жовтня 20185510
Держслужбовці категорії А – це державний секретар КМУ та його заступники, державні секретарі міністерств, керівники ЦОВВ та їх заступники

Кабінет міністрів України схвалив оцінювання державних службовців найвищої категорії, яке відбудеться вперше в листопаді цього року.

«Сьогодні на засіданні уряду затвердили важливе для формування нової державної служби розпорядження. Ми дали старт оцінюванню топ-службовців, яке відбудеться вперше і пройде вже наступного місяця», – написав міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко у Facebook.

«Держслужбовці категорії А – це державний секретар КМУ та його заступники, державні секретарі міністерств, керівники ЦОВВ та їх заступники», – уточнив Саєнко.

На його думку, це важливий елемент реформи системи державного управління, оскільки «дозволяє змістити фокус з процесу на результат».

«У квітні уряд затвердив ключові показники їхньої ефективності на 2018 рік. Тепер час підбивати підсумки. Результати проведеного оцінювання будуть розглянуті на засіданні Кабінету міністрів», – зазначив Саєнко.

Своєю чергою, голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко на брифінгу заявив, що Кабмін планує розглянути підсумки оцінювання результативності діяльності чиновників категорії «А» орієнтовно 12 грудня.

«Повинні бути підготовлені звіти чиновників, потім відбудеться співбесіда з профільним міністром, який виставить свою оцінку. Остаточне рішення буде приймати Кабінет міністрів в грудні, орієнтовно 12 грудня, коли кожен високопоставлений чиновник отримає свій результат», – цитують його «Українські новини».

«Аналогічна історія з керівниками центральних органів виконавчої влади», – сказав Ващенко.

Він уточнив, що чиновники можуть отримати оцінки «відмінно», «добре» чи «погано». Якщо чиновник отримав негативну оцінку, впродовж 3 місяців він повинен пройти повторне оцінювання – і в разі його провалу чиновника звільнять.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук