Український центр у Криму звернувся за допомогою до Верховної Ради

Український культурний центр у Криму звернувся до депутатів Верховної Ради з проханням надати допомогу в збереженні української культури і мови в окупованому Криму. Звернення оприлюднив керівник центру Леонід Кузьмін на сторінці у Facebook.

«Представники Українського культурного центру в Криму звертаються до вас з проханням надати фінансову допомогу для продовження оренди приміщення, в якому знаходиться бібліотека й офіс УКЦ в Криму. Звертаємо вашу увагу на те, що Український культурний центр в Криму сьогодні це: відкритий простір для спілкування та обміну інформацією, мовний клуб та курси вивчення української мови, клуб українського кіно, місце для проведення тематичних заходів, лекцій з української історії, літератури та культури, бібліотека української літератури, яку допомагали збирати жителі материкової України й Криму», – йдеться в зверненні.

Кузьмін зазначив, що Український культурний центр в Криму, який був заснований 7 травня 2015 року, «за два неповних роки перетворився з групи однодумців в деякий простір українства в Криму, цілями якого є збереження української культури і мови, а також долучення до історії, традицій, творчості українського народу жителів Кримського півострова».

За словами Кузьміна, українці Криму мають намір звернутися за допомогою до кожного депутата і в першу чергу до представників парламентської групи «Крим». Всього для стабілізації роботи Українського культурного центру, зазначив він, необхідна сума, еквівалентна 2000 USD.

Нагадаємо, 17 листопада 2016 року Верховна Рада України на пленарному засіданні прийняла законопроект про дозвіл Кабінету міністрів України спрямовувати кошти, передбачені у державному бюджеті, на фінансування телерадіокомпаній Автономної Республіки Крим і Севастополя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук