Уразливі категорії переселенців отримають по ₴1 тис. від Міжнародної організації з міграції

Міжнародна організація з міграції (МОМ) оголосила про розширення програми фінансової допомоги, спрямованої на задоволення потреб найбільш уразливих категорій внутрішніх переселенців в Україні. Про це повідомив Центр новин ООН.

До таких категорій відносяться літні люди у віці 75 років і старше, сім’ї з трьома і більше дітьми, батьки-одинаки, а також непрацездатні інваліди першої та другої групи. Всі вони отримають по 1 тис. грн допомоги. Допомога буде надана 9,5 тис. осіб.

Також повідомляється, що в липні в Харківську область в черговий раз були перераховані грошові кошти, необхідні для реалізації програми. Це стало можливим завдяки додатковому фінансуванню з боку країн Євросоюзу. Зокрема, через Європейську комісію з питань гуманітарної допомоги та відділ цивільного захисту на ці цілі було передано €1 млн і ще €400 тис. надійшли від уряду Норвегії.

Ще один мільйон євро, виділений урядом Німеччини, планується направити на надання допомоги переселенцям в інших регіонах України. Зокрема, грошову допомогу отримають переселенці у Вінниці, Полтаві, Сумах, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Черкасах, Чернігові та Житомирі, де в цілому налічується близько 130 тис. вимушених переселенців. У цих регіонах розмір допомоги також становитиме 1 тис. грн на людину.

Нагадаємо, ало відомо, що нещодавно Німеччина виділить українським переселенцям додаткову допомогу у €2,5 млн у межах Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук