Уряд готує пілотний проект щодо скасування держрегулювання цін на продукти

ЕкономікаРоман Ганкевич, 12 вересня 20165190
Уряд готує пілотний проект щодо скасування держрегулювання цін на продукти
фото bigmir.net
Мінекономрозвитку підтримує ідею повної відмови від держрегулювання цін

Міністерство економічного розвитку і торгівлі затвердило і подало на розгляд Кабінету міністрів України пілотний проект скасування державного регулювання цін на соціально значущі продукти харчування. Відповідний проект постанови був підписаний першим віце-прем'єром - міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим на брифінгу в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Підписую історичний документ», - зазначив віце-прем'єр.

Зазначимо, що раніше Міністерство економічного розвитку мало намір з 15 серпня скасувати державне регулювання цін на соціально значущі продукти харчування, потім до 15 листопада провести моніторинг цінової ситуації на ринку і до 15 грудня прийняти рішення про поновлення, обмеження чи повне скасування цінового регулювання.

Мінекономрозвитку підтримує ідею повної відмови від держрегулювання цін. У відомстві зазначили, що всупереч ідеї державного регулювання, з 2003 року зростання цін на соціально значущі продукти харчування значно випереджає середнє зростання цін по всіх продуктах харчування.

Державне регулювання цін на продукти харчування встановлене постановою Кабінету міністрів від 25 грудня 1996 року №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади і виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук