Уряд затвердив план з реалізації реформи місцевого самоврядування

Згідно з планом місцева влада зможе видавати водійські посвідчення та реєструвати транспортні засоби

СуспільствоРоман Ганкевич, 22 вересня 20163420
віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко

Кабінет міністрів України затвердив план реалізації концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади до 2018 року. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні уряду, передає «РБК-Україна».

«Сьогодні ми не просто беремо концепцію реформи місцевого самоврядування, а конкретний план: що кожному міністерству необхідно зробити», - сказав віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

При цьому заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук зазначила, що план передбачає передачу місцевій владі права видавати посвідчення водія та реєстрацію транспортних засобів.

Зазначимо, що Кабмін запропонував затвердити план по реалізації реформи місцевого самоврядування у середу, 21 вересня. Зокрема, проектом пропонується затвердити нову редакцію плану заходів щодо реалізації згаданої вище концепції.

За інформацією авторів плану, прийняття акту не потребує додаткових витрат з державного бюджету.

Серед заходів – розроблення проектів законів, а саме: «Про засади адміністративно-територіального устрою України», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності органів місцевого самоврядування за прийняття рішень, що порушують Конституцію та закони України», «Про делегування органам місцевого самоврядування повноважень щодо надання деяких адміністративних послуг (щодо видачі посвідчення водія, державної реєстрації транспортних засобів)».

Також представники уряду працювали над новою редакцією закону «Про місцеве самоврядування в Україні» та закону «Про префектів».

Нагадаємо, у проекті державного бюджету на 2017 рік на фінансування місцевих бюджетів закладено на 25 млрд грн більше, ніж у цьому році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук