Усі соціологи ввійшли у змову з владою, – політик
Процес фальсифікації підсумків парламентських виборів в Україні розпочався з фіктивних соціологічних досліджень. Про це в ефірі «Шустер Live» заявила лідер партії «Україна – Вперед!» Наталія Королівська, інформує її прес-служба.
За її словами, соціологічні служби за вказівкою нинішньої влади маніпулюють думкою виборців, заздалегідь формуючи картину складу майбутнього парламенту. «Такі фіктивні соціологічні дослідження й розпочинають процес фальсифікації виборів. Вони переконують людей у тому, що знову партія влади переможе. І всі, виявляється, за неї будуть голосувати. Потрібно поставити крапку в цьому процесі», – заявила Наталія Королевська.
Лідер партії «Україна – Вперед!» зазначила, кожні вибори в нашій країні супроводжували соціологічні скандали, проте раніше одні соціологи працювали з владою, інші – з опозицією. «Унікальність нинішніх виборів у тому, що соціологи увійшли в змову з владою, фіксують зростання рейтингу Партії регіонів та борються проти нових політичних сил», – наголосила вона.
Наталія Королевська переконана, що зараз в Україні триває реальна війна між старими та новими політичними силами. «Влада намагається за будь-яку ціну не дати новим політичним силам прийти в парламент. Опозиція теж від неї не відстає, публікуючи в ЗМІ масу наклепницьких матеріалів на нові сили. Але наша партія буде з цим боротися, і ми переможемо на парламентських виборах», – підсумувала лідер партії «Україна – Вперед!».
Нагадаємо, 11 жовтня від імені Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!» було подано до Господарського суду м. Києва позовну заяву проти Фонду «Демократичні ініціативи» і ТОВ «Київський міжнародний інститут соціології ЛТД» (КМІС) з вимогою спростувати дані із заниженими рейтингами партії.
Як інформував ZAXID.NET, за результатами соціологічних досліджень "СОЦИСу" спільно з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса, до парламенту проходять лише 4 партії – ПР, Об’єднана опозиція, УДАР та КПУ.
Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.
30 липня в Україні стартувала передвиборча кампанія виборів Верховної Ради.
Додамо, що ЦВК зареєструвала 87 політичних партій для участі у виборах (кандидатів 2 643). Окрім цього, ЦВК зареєструвала 2 641 особу-кандидата в депутати Верховної Ради по мажоритарних округах.