В Іраку розбився американський літак-заправник, четверо військових загинули
На борту літака перебували шість членів екіпажу
До теми
У четвер, 12 березня, США втратили військовий літак-заправник, який перебував у небі над Іраком. Внаслідок авіатрощі загинули четверо американських військовослужбовців, повідомили у пʼятницю, 13 березня, у пресслужбі Центрального командування США (CENTCOM).
Про втрату літака-заправника KC-135, який брав участь в операції «Епічна лють», стало відомо 12 березня. У пресслужбі американського командування наголосили, що літак впав не через ворожий чи дружній вогонь.
Зазначається, що в інциденті брали участь два літаки. Один із них розбився на заході Іраку близько 14:00, а інший здійснив безпечну посадку. На борту було шестеро американських військовослужбовців.
Внаслідок авіатрощі загинули четверо військових. Їхні особи не розкривають, оскільки має пройти 24 години після повідомлення їхніх родичів.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleНа місці аварії тривають рятувальні роботи. Обставини падіння літака розслідують.
Нагадаємо, 2 березня США втратила три американські винищувачі F-15, які помилково збила ППО Кувейту. Літаки летіли на підтримку операції «Епічна лють», і по них відкрили дружній вогонь.