В рамках акції «Гривня для армії» на медичне забезпечення військових зібрали 40 тис. грн

СуспільствоІрина Знась, 25 листопада 20141120

За час акції на підтримку української армії «Гривня для армії» учасники зібрали майже 40 тисяч гривень, які були використані на медичне забезпечення, психологічний та духовний післявоєнний супровід, реабілітацію військових, підтримку їхніх родин. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Від старту кампанії 20 серпня і до 30 жовтня включно було зібрано 38 417,11 грн, які долучили до загальних надходжень «Фундації духовного відродження» та використали в рамках іншої програми фундації «Люди для військових», мета якої надати соціальну (медичне забезпечення, психологічна реабілітація, післявоєнна підтримка) допомогу військовим та добровольцям, що перебувають у гарячих точках на сході України.

«До акції вже долучилося близько 20 закладів харчування зі Львова та один із Дрогобича. З ними укладено договори про співпрацю до Нового року, які надалі плануємо продовжити до травня 2015 року», – розповіли організатори акції.

Збір коштів відбувається виключно на основі добровільного бажання туриста чи іншої фізичної особи здійснити пожертву. Кошти, отримані таким чином, не оподатковуються. Наразі, за словами організаторів, найбільш активними є відвідувачі ресторацій в центрі міста.

Ініціювали програму Львівський Туристичний Альянс, спільно з Благодійною організацією «Фундація духовного відродження» Української Греко-Католицької Церкви. З кожного чеку туристичних закладів здійснюється збір в розмірі 1 гривні. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук