В Україні запровадили норму про обов'язкове огородження залізничних колій

Це, на думку урядовців, дозволить на 30% зменшити кількість аварій і нещасних випадків

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства запровадило нові норми, які покликані підвищити безпеку людей біля залізничних колій. Про це написав заступник голови Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, до нового ДБН «Споруди транспорту. Залізничні колії 1520 мм. Норми проектування» додали обов'язкове облаштування спеціальних огорож для недопущення виходу на колію сторонніх людей.

«Місця, які безпосередньо прилягають до шляхів швидкісних поїздів, дуже небезпечні. Тільки на Південно-Західній залізниці в 2018 році було зафіксовано близько 60 нещасних випадків. Багато з них – саме через перетин людьми шляхів в непризначених для цього місцях», – написав він.

«Щоб підвищити безпеку людей біля залізничних колій і мінімізувати кількість нещасних випадків і аварій, ми ввели проектування огороджувальних парканів або лісонасаджень, які не дозволять потрапляти в небезпечні ділянки швидкісного руху поїздів», – зазначив заступник міністра.

За даними Лева Парцхаладзе, це дозволить на 30% зменшити аварії і нещасні випадки на коліях.

До слова, 29 квітня на залізничій станції смт. Красне Львівської області місцевий мешканець втратив ногу внаслідок падіння під потяг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук