Ватажок «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що «Малоросії» не буде

СуспільствоАндрій Стець, 10 серпня 201717330
Лідер угруповання «ДНР» Олександр Захарченко

Ватажок терористів «ДНР» Олександр Захарченко відхрестився від ідеї створення «Малоросії». В коментарі «з питання дискусії на тему перезаснування України» він заявив, що ідея створення держави - правонаступника України отримала підтримку, однак називати її Малоросією у випадку створення не будуть.

«Сама ідея перезаснування держави, зануреної у глибоку економічну і політичну кризу, яка не робить спроб проведення кардинальних реформ щодо федералізації країни і пошуку шляхів виходу з колапсу, отримала широку підтримку. Вже зараз можна сказати, що назви «Малоросія» не буде, оскільки воно викликає у багатьох відторгнення», – заявив Захарченко, якого цитують сепаратистські сайти, як інформує «Радіо Свобода».

Він зазначив, що надійшло «багато цікавих, різноманітних пропозицій і коментарів, що свідчить про те, що ця дискусія була розпочата не даремно».

Зазначимо, що раніше Захарченко забрав назад свої слова про створення «Малоросії». Ватажок «ДНР» заявив, що не створював нової «держави», а лише запропонував дискусію.

У липні Олександр Захарченко заявив про «створення держави Малоросії», в яку, за його словами, наразі входять окуповані території Донбасу, а в майбутньому має ввійти вся Україна, крім Криму, який сепаратисти визнають «російським».

Цю заяву розкритикували не лише в Україні і на Заході, а й у Росії, а також у самому угрупованні «ДНР» і в сусідньому сепаратистському угрупованні «ЛНР» на окупованій частині Луганщини, які, за ідеєю Захарченка, мали б припинити існування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук