Верховна Рада не змогла створити електронний реєстр військовозобов’язаних

Народні депутати у вівторок, 6 грудня, повернули проект закону «Про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних» на повторне друге читання, повідомилоє Еспресо.TV.

Законопроект було розроблено з метою створення Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, а також забезпечення автоматизованого військового обліку громадян України.

У проекті визначаються основні засади створення та ведення реєстру, унормовано питання ведення військового обліку військовозобов’язаних, який здійснюватиметься не тільки на паперових облікових картках, а й в електронному вигляді в єдиній централізованій базі даних. Передбачається, що її наповнення будуть виконувати працівники військових комісаріатів, а аналіз відомостей здійснюватиме Генштаб ЗСУ.

Реєстр планується створити з використанням існуючих баз даних ЗСУ, Держприкордонслужби, Міністерства освіти і науки та інших органів державної влади.

На думку авторів проекту закону, «функціонування реєстру дозволить створити централізовану базу даних усіх військовозобов’язаних та призовників, зменшити корупційний чинник у військових комісаріатах під час мобілізації та унеможливить ухилення громадян від призову на військову службу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук