Верховна Рада планує спростити процедуру поховання померлих

Верховна Рада України має намір внести зміни до закону України та спростити процедуру похорону. За зміни до закону у першому читанні проголосували 235 народних депутатів на пленарному засіданні в 16 травня.

Законопроект пропонує виключити із закону України «Про судову експертизу» положення, згідно з яким основою проведення судової експертизи є відповідне судове рішення або рішення органів досудового розслідування, або договір з експертом або експертної установи, якщо експертиза проводиться на замовлення інших осіб, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як наголошується в пояснювальній записці, положення про обов’язкове зверненні слідчого до суду для отримання експертного висновку ускладнює процедуру похорону.

Як писав ZAXID.NET, Національна поліція поскаржилася на проблеми з похованням померлих через зміни до КПК. Суди задовольняють тільки 41% клопотань про поховання протягом доби.

У березні Верховна Рада на своєму засіданні не змогла вилучити низку скандальних положень з Кримінального процесуального кодексу України, які з'явилися в ньому з ухваленням скандальної поправки народного депутата від «Радикальної партії» Андрія Лозового при голосуванні 3 жовтня минулого року за закон про внесення змін до низки кодексів у зв'язку з судовою реформою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук