Верховна Рада вирішила захистити боржників від колекторів

Парламентарі підтримали запровадження механізму захисту прав боржників

СуспільствоАндрій Стець, 12 грудня 20195320

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект про запровадження механізму захисту прав і законних інтересів боржників від недобросовісних дій суб'єктів колекторської діяльності. Про це повідомляє «Інтерфакс-України».

За ухвалення відповідного законопроекту (№2133) проголосували 309 народних депутатів. Народний депутат Михайло Цимбалюк, доповідаючи щодо законопроекту, зазначив, що кожен шостий громадянин України страждає від так званих «чорних» колекторів, у зв'язку з чим ця проблема потребує законодавчого регулювання.

«Питання законодавчого врегулювання цієї проблеми є дуже актуальним, оскільки чинне законодавство не містить загальних норм з регулювання. Наша основна мета - захистити права і законні інтереси боржників від недобросовісних дій колекторів», - сказав Цимбалюк.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що прийняття документа дасть змогу удосконалити чинне законодавство про колекторську діяльність, забезпечити нормальне функціонування як фінансового, так і реального сектору економіки, а також запровадить механізм захисту прав боржників, щодо яких проводиться діяльність з врегулювання заборгованості за діючими зобов'язаннями з боку суб'єктів колекторської діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук