Вінницька історія

І не треба ніякого Путіна

Олександр Михельсон
Журналіст, блогер

Інші блоги автора

Обговорення Вінниці затрахує, пардон мой общєпонятний. Один - і дуже шанований! - френд пише, що це "Вандея" і гра на руку Путіну. Другий, в чомусь іще шанованій - що "люди" не пішли б на ментів, якби їх не "дістали".

Шановні!. Ті, хто бився з ментами у Вінниці - безумовно, люди. Як біологічний вид і як громадяни України. Але це не "Люди" у значенні Майдану, й не треба їх за нього видавати. На самому Майдані були десятки й десятки тисяч саме тих, кого дістали. Але лише кілька сотень (попервах), які реально прагнули й готувалися йти на ментів.

Зараз таких професійних революціонерів прямої, (censored), дії, значно більше. Тобто організувати будь-яку хрінь такого штибу, під партпрапорами чи без них - раз плюнути в наш час. І один чорт зна, яке нині співвідношення між ідеалістами, що прагнуть продовження Революції, й тупо заробітчанами...

Якби там хоч тисяч п'ять стояло під тією обрадою - ну тоді б іще туди-сюди. А вивести дві сотні й напасти на ментів, які все одно будуть винні (і таки ж за 23 роки заслужили такого ставлення) - це х...ня, малята, а не "народний виступ". І саме тому не треба тут ніякого Путіна.

Й зовсім це не якась там Вандея. Вандея у нас на Донбасі, тут усе банально.

А Вінниця - мєстєчковиє разборкі, от і все. Я при цьому не виключаю, що є в природі достойні винничани, які заслужено ненавидять свого губернатора чи там начальника ментів.

Але просто дуже підозрюю, що одне до іншого мало стосується.

Ну й наостанок, колеги, привітаємо себе із тим, що зведення з фронту про загиблих і скалічених (котрим ще гірше) у нас давно перетворилися на банальну й уже навіть якось нудну арифметику - зате, бляха, дрібнополітичне хуліганство прям сенсація.

Ми сильно любим філософствувати, як клята вада у нас "боїться свого народу більше, ніж російських агресорів". А самі ж середньо-масової бійки у середньому місті боїмося більше, ніж війни. Хоча це теж іще питання. В Одесі геть не так давно було приблизно те саме, хоча й суттєво менше за масштабом. І де тоді були мас-медії та шановні експерти з усіма їхніми коментарями? А - масштаб був не той?

Втім, це вже конспірологія починається. А ситуація й без того ідіотська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук