Вища рада правосуддя затвердила список кандидатів до Антикорупційного суду

Рада тимчасово відклала розгляд чотирьох кандидатів зі списку, який раніше затвердила Вища кваліфікаційна комісія суддів

СуспільствоЮрій Братюк, 19 березня 20198480

У вівторок 19 березня, Вища рада правосуддя розглянула список кандидатів на посади до Антикорупційного суду та внесла подання президенту про призначення 35 з них.

Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

У раді зазначили, що 35 кандидатів відповідають вимогам законодавства, за їхніми матеріалами не встановлено обґрунтованого сумніву щодо відповідності критерію доброчесності чи професійної етики. Розгляд ще чотирьох кандидатів вирішили поки що відкласти до 28 березня (2 кандидатів на посади суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та 2 на посади суддів Вищого антикорупційного суду).

Нагадаємо, що 7 червня 2018 року Рада прийняла закон про Антикорупційний суд, 14 червня він набув чинності. Варто зауважито, що створення Антикорупційного суду - одна з основних вимог західних кредиторів. Але воно тривалий час блокувалося, представники влади пропонували замість окремого суду створити палату в наявній системі. Восени 2017 року риторика влади змінилася, і в грудні президент Петро Порошенко вніс законопроект у Раду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук