Ветеринари фонду Four Paws безкоштовно стерилізуватимуть вуличних котів Києва

Стерилізацією тварин займатимуться на базі міської ветеринарної лікарні

Ветеринари фонду Four Paws безкоштовно стерилізуватимуть вуличних котів Києва
фото Depositphotos
Усім котам також зроблять вакцинацію від сказу

Ветеринари міжнародного благодійного фонду Four Paws International з 13 до 24 липня безкоштовно стерилізуватимуть вуличних котів на базі Київської міської лікарні ветеринарної медицини. Про це ZAXID.NET повідомили представники фонду.

«Four Paws реалізує проекти допомоги безпритульним тваринам по всій Україні. Після звернення від КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» щодо співпраці фонду та комунального підприємства, яке опікується безпритульними тваринами у столиці, ми вирішили погодитися. Одним з ключових моментів є те, що більшість зусиль в Україні скеровано на роботу з безпритульними собаками. Тільки у Львові минулого року вперше порахували безпритульних котів», – розповіла директорка фонду Four Paws Ukraine Олеся Ліщишина.

Привезти кота чи кішку на стерилізацію може кожен опікун, волонтер чи небайдужий киянин до лікарні на вул. Ярославській, 13А. Попередньо тварину потрібно записати на прийом за номером 044 482 5775. Стерилізацію будуть проводити 13-17 липня та 20-24 липня з 9:00 до 18:00.

Після операції опікун на добу забирає тварину для перетримки у тепле місце під нагляд. Усім котам також зроблять вакцинацію від сказу і тату на вушку, аби проіндентифікувати стерилізованих тварин. У свою чергу, ветеринари лікарні продовжуватимуть звично стерилізувати безпритульних собак та котів згідно з графіком.

Four Paws – міжнародна благодійна організація із захисту тварин зі штаб-квартирою у Відні та офісами в 11 країнах на трьох континентах. У 1993 році Four Paws розпочали стерилізаційні та вакцинаційні проекти, і відтоді успішно працює в Австрії, Болгарії, Хорватії, Македонії, Німеччині, Греції, Угорщині, Італії, Румунії, Словаччині, Швейцарії, Сербії, Індії, Шрі-Ланці та Йорданії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук