Vox populi

Владі пора прислухатися до дорослих простих чоловіків

БлогиБорислав Береза , 18 серпня 2014 165
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Вже довгий час я заправляюся на одній і тій же заправці. І поки заливається бензин іноді перекидаюся парою слів з заправником. Він дорослий, простий чоловік, а враховуючи що ми говоримо з ним про врожай, футбол, ціни і життя, але ніколи не говоримо про політику, то людина він аполітична.

Але сьогодні він мені видав:

- Якби всю цю кодлу донецьку, всіх цих ссучених Губарєва, Стрелкова, Болотових, Пушіліних взяли б і шльопнули б на самому початку, то може і не було б нічого такого. Ще краще не просто шльопнути, а підійняти в центрі міста і жодна сука проросійська тоді б носа не висунула. Адже скільки життів б зберегли? І з ними поруч тих, хто їх фінансував. А?

- Стрєлков з'явився пізніше. А на якій законній підставі їх шльопнути?

- На підставі того, що це могло б зберегти життя людські. Дітей не довелося б ховати. Тільки заради цього шансу треба було всіх цих вибл@дків перемогти .

Він замовк. А мені нічого було йому сказати. По суті він був правий. Але історія не терпить умовного способу. Мовчки я дочекався поки бензин закінчив заливатися. Пішов оплатити, а коли повернувся він сказав: - Борислав, Ви вибачте, що я Вас «гружу», але ... У мене у сусідів сина вбили. Там. Під Луганськом. Вчора повідомили. А я його з пологового будинку забирав. Моя донька з ним у дворі грала. Він, як свій. А його вбили ... Я чого питаю, мені 53. У мене є шанс потрапити на війну? Як думаєте? Мені тепер дуже треба ...

І не чекаючи відповіді пішов заправляти наступну машину. А я залишився стояти. Злий і тремтячий від люті. Від розуміння того, що правий він. 100 разів правий. Треба було всю цю мразь, не чекаючи і не церемонячись, знищити. Відразу і на місці. І тоді може бути не були зруйновані будинки в Донецьку і Луганську, не було б зруйнованих доль і сімей на Донбасі. Не приходили б похоронки матерям і дружинам. Не факт, що це б допомогло і цілком можливо, що з'явилися б інші адепти рашизм. Але якби такий шанс з'явився, то хто б не скористався ним в ім'я такої мети?

Хоча б заради того, що б матері і дружини не ховали своїх синів і чоловіків. Хто б не скористався таким шансом?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук