Якщо москаль каже і що каже українець

Що все це означає

БлогиДмитро Корчинський , 12 жовтня 2015 336 1
Дмитро Корчинський
Громадський діяч

Політична криза, безлад, невизначеність - нормальний стан українського національного життя. Періоди смути - це зазвичай часи добробуту, а порядок завжди приходив ззовні і впроваджувався залізною рукою.

Татари спалили все зайве - ствердили порядок. Згодом поляки: реєстр, винна монополія, порка-порядок. Ледь здихалися. Росіяни розстріляли половину населення - решта полюбила порядок. Німці давали ordnung і вивезли чорнозем. Проте, чорнозем ми любили більше за ordnung.

І всі оці розмови про те, коли ж нарешті закінчиться мітинг, коли ж иеформи, коли ж Верховна Рада почне нормально працювати - ведуть місцеві москалі та молдавани. Коли подібне ви чуєте від українців - знайте, що вони брешуть. Можливо навіть не вам. Собі.

Якщо москаль каже "нам потрібна добра сільрада" - це означає, що він хоче диктатури сільради. Коли це каже поляк, він хоче перевиборів сільради. Коли українець каже "потрібна добра сільрада" - він хоче спалити сільраду. "Це вона сама згоріла" - каже українець і відводить очі вбік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук