Якщо подолати корупцію, то «Укрзалізниця» стане однією із найбагатших фірм в Україні, - Балчун

ЕкономікаРоман Ганкевич, 20 серпня 20166883
Якщо подолати корупцію, то «Укрзалізниця» стане однією із найбагатших фірм в Україні, - Балчун
фото 5 канал
Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун

Якщо вдасться зменшити масштаби корупції в «Укрзалізниці», вона стане одним з найбагатших підприємств в країні. Про це заявив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун в ефірі «5 каналу» .
 
«Я передбачав, що це проблема, але не передбачав, що це настільки серйозна проблема. Практично від самого початку я бачу тільки схеми, які сприяють корупції. Дуже непрозорі процедури. Дуже часто ми вибираємо найдорожчу пропозицію в наших тендерах і найнижчої якості. І проблема тут не в тому, застосовуємо ми ProZorro, чи ні, бо ми застосовуємо… А проблема там де готується специфікація. І ця специфікація таким чином розробляється, що вона сприяє одному переможцю. І це вже незважаючи на те, що вже на самому етапі тендерної процедури все уже йде по правилах гри. І це велика проблема для фірми», – зазначив Балчун.
 
«Якщо нам вдасться обмежити масштаби цього явища, а я іншого виходу не бачу, то «Укзалізниця» стане однією із найкращих і найбагатших фірм в Україні», – наголосив він.

Нагадаємо, наприкінці липня голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Бальчун представив свій план дій реформування «Укрзалізниці». Його головною метою протягом найближчих шести місяців буде боротьба з корупцією.

Також на початку роботи Войцех Бальчун пообіцяв заощадити для «Укрзалізниці» за рік 7 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук