Янукович посадив оливу в Єрусалимському лісі

1 грудня 20113640
Янукович посадив оливу в Єрусалимському лісі
фото finzah.com.ua
Віктор Янукович та Шимон Перес

Президент України Віктор Янукович на підтвердження дружніх відносин України з Ізраїлем посадив оливу в Єрусалимському лісі.

Як повідомила прес-служба глави держави, під час дводенного візиту Віктора Януковича до Ізраїлю, президенти двох країн прийняли 1 грудня спільну заяву, в якій задекларовано розвиток дружніх та партнерських відносин між державами, високий рівень політичного діалогу та прагнення сторін поглиблювати співробітництво і на двосторонньому рівні, і в межах міжнародних організацій.

Президенти заявили, що наступним важливим кроком на шляху поглиблення українсько-ізраїльських відносин має стати запровадження режиму вільної торгівлі між двома країнами та у цьому зв’язку домовились продовжити інтенсивні експертні консультації з метою виходу найближчим часом на рівень переговорів та підготовки проекту угоди відповідно до правил СОТ.

У присутності Президента України Віктора Януковича та Президента Держави Ізраїль Шимона Переса було підписано низку двосторонніх документів:

  • план співробітництва у галузі охорони здоров’я та медицини між Міністерствами охорони здоров’я України та Ізраїлю на 2011-2015 рр.
  • Меморандум про співробітництво між Державною службою автомобільних доріг України та Національною автодорожньою компанією Ізраїлю.
  • Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України та Центром сприяння інвестиціям Ізраїлю.

В Єрусалимі Віктор Янукович також відвідав Меморіальний комплекс Катастрофи і героїзму єврейського народу «Яд Вашем», поклавши квіти до пам’ятника загиблим у цій трагедії. Віктор Янукович відвідав Залу пам’яті та Залу імен. Президент також відвідав Дитячий меморіал «Яд Вашем» та зробив запис у книзі почесних гостей Меморіального комплексу.

 

Довідка

Проект в Ізраїлі «Гай націй» було засновано у 2003 році. На знак підтвердження дружніх відносин вищі посадовці іноземних держав саджають в Єрусалимському лісі оливу, яка є символом миру та дружби. Серед 48-ми політичних діячів, що вже посадили дерево в «Гаю націй»: Генеральний секретар ООН Бан Кі-Мун, Федеральний канцлер ФРН А.Меркель, Президент Польщі Л.Качинський.

Меморіальний комплекс «Яд Вашем» («Рука та ім’я») зберігає пам'ять про трагедію Голокосту, героїзм і стійкість єврейських партизанів і борців гетто, діяльність Праведників народів світу.

Меморіальний комплекс складається з: Алеї Праведників народів світу (на честь людей іншої національності, які рятували євреїв), Зали імен, Зали Пам’яті, Музею мистецтва з присвяченими Голокосту роботами; Дитячого меморіалу  пам'яті півтора мільйона єврейських дітей-жертв Голокосту; Долини знищених громад - на стінах штучної кам'яної печери викарбувані назви п'яти тисяч знищених нацистами єврейських громад Європи; Історичного музею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук