З Міжнародним днем боротьби з корупцією вас, дорогенькі!

Володимир Цибулько, 9 грудня 20095110

З довідників про цей день відомо наступне: ”З ініціативи ООН 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. (The International Day against Corruption). В цей день 2003 року в мексиканському місті Мерида на Політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції, прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2003 року.

Документ зобов’язує  держави, що його  підписали оголосити  кримінальним злочином хабарництво, розкрадання бюджетних  ресурсів  та відмивання   корупційних доходів. Відповідно до одного з положень Конвенції, необхідно  повертати кошти   в ту  країну, звідки  вони надійшли внаслідок корупції.
Конвенція 2003 року — перший  документ такого кшталту. Він  особливо важливий для країн, де корумпованість всіх структур наносить збитки національному  добробутові.

Україна зустрічає це свято у всеозброєнні – на 146 місці, а ще недавно було таке тепле 99-те .

Де ми – аси „цього славного досягнення”? Та в будь-якій підгалузі цього „славного бізнесу”  - ми можемо поступитися хіба що росіянам – чи то „держзакіпівлі”, чи „елементарне хабарництво”, чи кадрова політика. Вже навіть постмайданна „розкадрівка” без антимайданників не обійшлася – а потім уже дали собі розгулятися. А що вже говорити про торгівлю місцями у виборчих списках – цього не оминула жодна політична сила...

Але я в цей день – про інше.  Ну, тобто би, про те ж саме!

Ні тижня без шкандалю нагородна система Секретаріату не пропускає. Дошкульними шпильками по  незримих шляхах державницької свідомості пройшлася то нагорода Богдана Бойка, то Герой України для чиновника агросфери Мельника – очевидно за об’єднання Неньки, адже Мельник займав посаду міністра агрополітики як за квотою УНП, так і за квотою компартії. І Костенко при всьому цьому очей у сірка не позичав. А тепер ось свіженька нагорода з нагоди 13-ліття Рахункової палати. Надзвичайно кругла дата! Не вистачало ще, щоб ця дата припала на п’ятницю. Нагородили пан Президент  цього разу керівника органу Валентина Симоненка. То до Дня місцевого самоврядування жіночці з Миколаївщини запуляли нагородку за неправдими даними.

Тут   мовчати  знов же ж немає сенсу. Нагадаю – 19 листопада минуло двадцять років з дня перепоховання істинних Героїв України – Стуса, Литвина, Тихого. Оскільки Стус вже був нагороджений посмертно, національні активісти Києва намагалися  витоптати в стінах Секретаріату звання Героїв для Литвина та Тихого, а заодно  і для Валерія Марченка. Виявилося що Марченко боровся не так, треба було боротися так, як боровся Симоненко. Ні, не Василь! Тут вже не змовчав і Микола Томенко : "Присвоєння президентом звання "Герой України" голові Рахункової палати Валентинові Симоненку також засвідчило, що дружні стосунки з керівництвом секретаріату президента важливіші за громадську підтримку та суспільний авторитет.....Можна лише уявити собі скільки ще "Орденів князя Ярослава Мудрого" буде вручено таким як Леонід Черновецький, а "Героїв України" – бізнес-партнерам чи сімейним друзям Секретаріату Президента в останні місяці президентства Віктора Ющенка...

Однак, після останніх нагородних акцій, напевно, треба почекати нової нагородної системи і нового президента".

Він також зазначив, що громадський оргкомітет з підготовки та відзначення 75 річниці з дня народження поета Василя Симоненка на своєму останньому засіданні готував звернення про присвоєння йому звання Героя України посмертно.  Не ті тепер Симоненки, Хорол річка не та.

От і питання – кому принесли задоволення такі нагороди. Ну і чим всі ці дії відрізняються від дій Кучми, котрий умудрився зробити героєм України подружку своєї дружини, і за сумісництвом – дружину екс-губернатора Київщини та ПРівську депутатку Тетяну Засуху. Не хочу згадувати сільське прізвисько останньої, але  там ідеться про свійську тваринку, котру інколи підсовують нерадиві службовці своєму патронові.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • СОВА 10 грудня 2009, 00:16

  ЧОМУ НЕ НАГОРОДЖУЄ НАРОДНИЙ КОМІТЕТ,А ПРЕЗИДЕНТ,ЯКЕ ВІН МАЄ ПРАВО ОДНООСІБНО РОЗКИДАТИСЯ НАЙВИЩИМИ НАГОРОДАМИ УКРАЇНИ!!!!ПРОПОНУЮ ПЕРЕГЛЯНУТИ НАГОРОДЖЕНИХ І ЇХ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД НАРОДОМ УКРАЇНИ І ПОЗБАВИТИ НЕЗАСЛУЖЕНИХ НАГОРОД І ПІЛЬГ ,ЩО ТЯГНУТЬСЯ ЗА НАГОРОДАМИ!ХТО НАДАВ ПРАВО ПРЕЗИДЕНТУ ДАРУВАТИ ЗЕМЛІ,ДЕРЖАВНУ ВЛАСНІСТЬ КОМУ ЗАМАНЕТЬСЯ?ЗА ЦЕ ЩО НАЙМЕНШЕ РОЗСТРІЛ!ХАЙ ДАРУЄ СВОЮ ВЛАСНІСТЬ,А ДО ДЕРЖАВНОЇ-ЗАСЬ,РУКИ ОБРУБАТИ.ЩО ЗА МОДУ ВЗЯЛИ,ДО ДЕРЖАВНОЇ СКАРБНИЦІ ПХАЮТЬ РУКИ,ЯК ДО ВЛАСНОЇ КИШЕНІ!МЕЖГІРЯ ПОВЕРНУТИ В ДЕРЖАВНУ ВЛАСНІСТЬ,АБО ЗАПРОПОНУВАТИ ГРОМАДЯНИНУ УКРАЇНИ ЮЩЕНКУ В.А. ЗАПЛАТИТИ В БАНК УКРАЇНИ ПРАВДИВУ ЦІНУ ЗА МЕЖГІРЯ І ЗЕМЛЮ ДОВКОЛА НЕЇ,ТОДІ НАЙ ДАРУЄ КОМУ ХОЧЕ!ПОДУРІЛИ ВЖЕ ЧИСТО!СОКИРИ ДУМАЄТЕ НА ВАС НЕМА?!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Дякуємо 9 грудня 2009, 15:22

  Це тих, хто дає, чи тих, хто бере. :-)) Привід погуляти - якщо хтось принесе.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук