З початку року з зарплат нардепів вирахували ₴1,7 млн за прогули

Цього року відбулося 42 пленарні засідання Верховної Ради

У 2017 році за прогули засідань Верховної Ради із заробітної плати народних депутатів вирахували понад 1,7 млн гривень, повідомив Комітет виборців України (КВУ) з посиланням на відповідь апарату парламенту.

Як повідомили в апараті Верховної Ради, «внаслідок нарахування заробітної плати лише за фактично відпрацьовані дні, за перший квартал 2017 року утворилася економія коштів, передбачених на виплату заробітної плати народним депутатам України, у сумі 1 млн 748 тис. 700 грн».

За інформацією КВУ, лише 10% (41 із 423) депутатів відвідали всі засідання парламенту, які пройшли в 2017 році.

«Решта нардепів пропустили одне чи кілька засідань парламенту, відповідно, вони не отримали частину зарплати. Окремі депутати не з’являлися в парламенті впродовж місяців. Так, в січні-лютому п’ятеро нардепів пропустили всі засідання Ради, в березні – восьмеро, в квітні – семеро», – йдеться у повідомленні.

«У квітні всі засідання Ради за даними письмової та електронної реєстрації пропустили Дмитро Ярош, Андрій Білецький, Петро Сабашук, Євген Бакулін, Вячеслав Богуслаєв, Олександр Онищенко, Сергій Клюєв», – повідомили у КВУ.

Всього в 2017 році відбулося 42 пленарні засідання ВРУ.

Нагадаємо, розпорядження про відрахування частини зарплати з народних депутатів за невідвідування засідань Верховної Ради 10 травня 2016 року підписав Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук