За рік у Львові знайшли нових власників для 480 безпритульних собак і 65 котів

За рік у Львові знайшли нових власників для 480 безпритульних собак і 65 котів
На базі ЛКП «Лев» працює Центр адопції, який займається пошуком нових власників для безпритульних тварин

Протягом 2017 року працівники ЛКП «Лев» відловили 851 безпритульного собаку та 385 котів. Нових власників вдалось знайти для 480 собак та 65 котів. Такі цифри 1 лютого озвучила директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Ірина Маруняк, передає прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, що у Львові діє Програма регулювання чисельності безпритульних тварин, яка передбачає гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Програма виконується завдяки організації відлову безпритульних тварин та застосування нової методики біостерилізації. Відлов, стерилізацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, профілактичні обробки та повернення безпритульних тварин на місце мешкання здійснює ЛКП «Лев». У 2017 році у Львові відловили 851 собаку та 385 котів.

«Одним із завдань є обов'язковість прилаштування тварин у нові родини. З цією метою на базі ЛКП «Лев» організовано Центр адопції (усиновлення), де зібрано усю базу безпритульних тварин міста. Запровадження цього центру дало можливість прилаштувати 480 собак та 65 котів та суттєво знизити ризик повернення тварини», - розповіла Ірина Маруняк.

Зараз на вулицях Львова залишається ще 412 безпритульних тварин.

Нагадаємо, що ZAXID.NET веде регулярну рубрику «Собака з притулку», де розповідає про безпритульних песиків (та котів), яких можна забрати з ЛКП «Лев» до себе додому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук