Журналістів «17 каналу» викликали на допит у справі вбивства Павла Шеремета
Журналіста й оператора інтернет-стріму «17 канал» Тетяну Данькевич та Романа Міхєєва викликали на допит у Шевченківське райуправління поліції Києва як свідків у справі про вбивство Павла Шеремета. Повістку співробітникам каналу вручили біля офісу компанії у п’ятницю, 22 липня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
«За фактом вбивства Павла Шеремета порушено кримінальне провадження. Оскільки кримінальне провадження перебуває на розгляді у головного слідчого управління МВС України, зокрема в Шевченківському управлінні міліції, ми викликаємо як свідків Тетяну й Романа», - повідомив співробітник поліції.
Зазначимо, що відео, на якому Павла Шеремета дістають з автомобіля одразу після вибуху, було викладено, за інформацією ЗМІ, інтернет-стрімом «17 канал», журналісти якого перебували на місці події зі знімальною технікою.
Працівники «17 каналу» пояснили своє перебування на місці вбивства Шеремета випадковістю.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleМіж тим, Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у справі про вбивство Шеремета будуть допитані й журналісти інтернет-каналу, які першими опинилися на місці події.
«Журналісти сумнозвісного телеканалу, які випадково встигають першими на резонансні вбивства, в полі зору правоохоронців і будуть допитані», - сказав він у п'ятницю.
Нагадаємо, відомий журналіст Павло Шеремет був убитий у Києві вранці в середу, 20 липня. Автомобіль, в якому він перебував, вибухнув на розі вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка.
Українські ЗМІ опублікували відеозапис з вуличної камери спостереження, яка зафіксувала момент вибуху автомобіля, у якому їхав журналіст.
Президент України Петро Порошенко висловив думку, що організатори та замовники вбивства журналіста Павла Шеремета мали на меті дестабілізувати ситуацію в Україні.
Радник голови СБУ Юрій Тандіт назвав 4 основних версії причин вбивства Павла Шеремета, однак повідомив, що слідство розглядає 6 версій.
Прощання з журналістом Павлом Шереметом в Києві відбуватиметься сьогодні, 22 липня, з 11 до 14 години в «Українському домі» в Києві.
Похорон відбудеться у Мінську 23 липня. Панахида триватиме з 11 години ранку до 14 у Храмі Усіх Святих.