Більше можливостей для українців: замовив в інтернеті – отримав у відділенні

Зараз важко уявити часи, коли не існувало інтернет-магазинів. Зараз їх – безліч: спеціалізовані, в яких можна купити конкретну продукцію, і великі, що продають все.

Проте не так давно така радість була доступна переважно мешканцям великих міст. Але цьогоріч переваги онлайн-шопінгу змогли відчути і жителі сіл, куди тепер можна замовити доставку як з українських, так і з іноземних інтернет-магазинів.

Компанія «Нова Пошта», яка є лідером на ринку експрес-доставки, зараз активно розвиває свою мережу відділень, зокрема і в західному регіоні. Особливий фокус саме на селах і невеликих містечках.

«З початку року ми відкрили понад 2500 відділень по всій Україні. Здебільшого у невеличких містах та селах. Навіщо ми це робимо? Бо хочемо, щоб кожен міг отримати бажані товари. «Нова Пошта» допомагає розвиватися бізнесу і об’єднує людей по всій країні», пояснив Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

У Львівській області на сьогодні працює майже 300 відділень «Нова Пошта». Лише у вересні було відкрито 48 нових, найбільше – у Турківському, Пустомитівському і Городоцькому районах. А всього по Україні працює вже понад 5000 відділень «Нова Пошта».

Крім того, компанія продовжує розвивати в західному регіоні свою інфраструктуру, щоб швидше обробляти та доставляти посилки. Так, у травні «Нова Пошта» відкрила інноваційний термінал у Хмельницькому, а у вересні в роботу було запущено термінал у Львові. Термінали здатні обробляти до 15 тисяч посилок за годину. У планах «Нова Пошта» за 2019 рік доставити понад 200 млн посилок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук