Через розбірки між демократами багато хто забуває про зовнішнього ворога, – Висоцький

Через постійні з’ясування стосунків між демократами в парламенті багато хто забуває, що Україна має зовнішнього ворога, який тим часом продовжує реалізовувати свій план щодо знищення нашої держави. Таку заяву зробив депутат фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Сергій Висоцький з парламентської трибуни в середу, 30 березня.

«Останні тижні й місяці, на жаль, було витрачено на з’ясування стосунків з нашими колегами-демократами. В цей час ми забуваємо про справжню загрозу, яка щоденно переслідує нашу державу. А плани Кремля щодо скасування нашої держави як такої продовжують існувати й реалізовуватись», – зазначив депутат.

«Зверніть увагу на законопроект, внесений «Опозиційним блоком», за авторством пана Німченка, який є правою рукою Медведчука. Законопроект «Про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської областей» передбачає створення так званого міжобласного територіального об’єднання «Донбас» – вдумайтеся, зі своїм головою, зі своєю  територіальною міліцією, власним парламентом та іншими так званими квазідержавними ознаками», – повідомив він.

За словами представника «Народного фронту», це і є та сама «боснієзація» України, яку пропонує нам Кремль, та яка проводиться через Медведчука та його підручних у «Опозиційному блоці».

«Саме для недопущення розвитку цього сценарію ми з колегами створили міжфракційне антиокупаційне об’єднання «Наступ», і зараз ведемо збір підписів за притягнення до відповідальності за антиукраїнську діяльність, планування кампанії по створенні Новоросії, за так звану «руську весну» пана Медведчука», – додав Висоцький.

«Прошу всіх, хто вважає себе патріотом, хто вважає, що «руська весна» має бути зупинена, хто пам’ятає, що у нас є зовнішній ворог, підписатися під цією заявою. Давайте об’єднуватися. Давайте згадаємо, що в нас є так званий північний сусід – наш одвічний ворог, країна-агресор та кремлівський план, який втілюється в життя через певних людей в цьому залі. Давайте об’єднуватися, давайте пам’ятати, хто є нашим реальним ворогом, і боротися з ним», – закликав представник «Народного фронту».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук