ЧЕСНО розповів про витрати Порошенка і Зеленського на агітацію в другому турі

Кандидати віддали на телерекламу левову частку грошей

показали, скільки вже витратили у другому турі

Проміжні фінансові звіти кандидатів у президенти свідчать про те, що протягом п’яти днів другого туру Петро Порошенко вклав у виборчу кампанію 100 млн грн, а його опонент Володимир Зеленський – 44,6 млн грн. Про це повідомив рух ЧЕСНО.

Зокрема, НАЗК опублікувало проміжні фінансові звіти кандидатів про надходження й витрати за період від 7 до 13 квітня. Ці звіти не є вичерпними, адже обидва кандидати не подавали остаточних звітів за перший і другий тур виборів.

Відзначається, що Порошенко, як і в першому турі, фінансує свою виборчу кампанію самостійно.

Згідно зі звітом, він вклав у кампанію ще 100 млн грн. Із урахуванням першого туру, Порошенко витратив на кампанію уже понад 1,5 млрд грн.

Кампанію Зеленського у другому турі на 100% фінансувала партія «Слуга народу». «Загалом у період від 7 до 13 квітня вона переказала у виборчий фонд Зеленського 45 млн грн», – йдеться в повідомленні.

За обидва тури виборів Зеленський офіційно назбирав близько 147 мільйонів. За п’ять днів кампанії другого туру у Зеленського витратили майже всі зібрані кошти (крім 8,5 тис. грн), а в Порошенка залишилося 2,9 млн.

Серед значних витрат – обидва кандидати сплатили по 16 млн грн за телерекламу на ТРК «Україна».

Загалом, у другому турі Зеленський і Порошенко більшість грошей віддають на телерекламу.

Також Порошенко заплатив 540 тис. грн. ДП «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» за ведення там передвиборчої агітації. Ймовірно, це була оплата за захід з його участю 14 квітня, зазначили аналітики ЧЕСНО.

Повідомляється, що про витрати між 19 та 31 березня, кандидати, які вийшли до II туру, звітуватимуть уже після виборів. У цих звітах буде інформація про видатки кандидатів від 14 до 21 квітня.

До слова, серед кандидатів у президенти найбільше у свій виборчий фонд перерахував Порошенко – 415 млн грн – це рекорд в історії президентських виборів в Україні.

Шоумен і актор, лідер першого туру виборів Володимир Зеленський відмовився подати декларацію за 2018 рік попри заклики руху ЧЕСНО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук