Депутати ЛМР рекомендували три кандидатури на посаду керівника центру для бійців АТО

Остаточно директора центру для учасників АТО призначить міський голова

СуспільствоН.Т., 30 березня 20166011

Депутати двох постійних комісій та міжфракційної групи з питань учасників АТО рекомендували на посаду міського центру для бійців АТО три кандидатури.

На посаду керівника львівського центру для бійців АТО претендували сержант 2-го батальйону спеціального призначення Нацгвардії України (батальйон «Донбас») Юрій Досяк, доброволець аеророзвідки ДУК «Аратта» Ілля Сирко та рядовий 80-ї аеромобільної бригади Володимир Лисикевич.

Під час спільного засідання депутатських комісій з питань законності та гуманітарної політики 30 березня за Юрія Досяка проголосували дев'ять осіб (один виступив проти), за Володимира Лисикевича проголосував один депутат (інші утрималися), а кандидатуру Іллі Сирка підтримали шість депутатів (дев'ять виступили проти).

Детутати так і не прийняли остаточного рішення про підтримку єдиною кандидатури, проте рекомендували меру при виборі опиратися на результати рейтингового голосування. Нагадаємо, що остаточне рішення у виборі керівника Центру належить міському голові Львова Андрієві Садовому.

У лютому Андрій Садовий призначив керівником цього центру 35-річного отця Романа Лагіша, оскільки того на посаду рекомендувала більшість депутатів з комісій законності та гуманітарної політики Львівської міськради.

Втім, частина громадських активістів були обурені таким призначенням і виступили за те, щоб центр очолив учасник АТО Юрій Досяк. Після цього отець Роман заявив, що відмовляється від посади, а відділ кадрів ЛМР розпочав прийом документів від бажаючих стати директором центру допомоги учасникам бойових дій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук