До Львівського протезного заводу пустять автобус, який сполучить вокзали і лікарні

Головні новини Львова 06.03Ірина Ващишин, 6 березня 2017, 18:55 1309 0

Для клієнтів Львівського протезного заводу потрібний зручний доїзд і низькопідлоговий автобус. Як саме це зробити ― вирішували безпосередньо на підприємстві. На зустріч запросили як представників Українського фонду реабілітації інвалідів, так і міських посадовців та депутатів.

На обліку Львівського протезного заводу нині 70 тисяч клієнтів з цілої західної України. Для більшості із них навіть по місту дістатись до підприємства чималий клопіт.

«Ми маємо на підприємстві сервісний центр, ми маємо цех ортопедичного взуття, цех протезно-ортопедичних виробів і стаціонар первинного протезування. Тобто потреба добирання до нашого підприємства людей з особливими потребами стоїть», ― повідомив директор Львівського протезного заводу Сергій Суязов.

Йдеться про те, аби до підприємства їздив спеціальний автобус, а територія довкола була пристосована для проїзду візком.

«Тут потрібно прорахувати правильно всі точки розвороту великих автобусів, спеціальний підхід і під’їзд до протезного заводу, облаштування тротуарних доріжок, облаштування зупинки автотранспорту», ― наголосила голова Залізничної райадміністрації Надія Банах.

«Перевезення людей з інвалідністю до протезного заводу варто було б внести в обласну концепцію розвитку транспорту, адже клієнтами заводу є не лише львів’яни. А таких людей стає все більше, в нас в країні йде війна. Є люди, які потребують більшої уваги. Я думаю, що це треба терміново вирішувати. І обов’язково знайти реальні можливості і фінансові, і можливості транспортними засобами», ― зазначив голова депутатської комісії з питань ПЕК, транспорту і зв'язку у Львівській облраді Михайло Сидорович.

Зараз найголовніше вирішити, хто відшкодує ці пільгові перевезення. І звісно ж знайти низькопідлогові автобуси.

«Я просто не користаю таким звичайним міським автобусом. Я або таксі беру, або якимось іншим способом. Бо то тільки приниження людської гідності. А так мав би бути такий специфічний маршрут. Можливо, він не буде таким, щоб забезпечував касу. Але то зробити треба», ― наполіг керівник ЛОО Українського фонду реабілітації інвалідів Ярослав Грибальський.

Важливо, аби маршрут охопив усі місця, звідки люди можуть їхати до протезного заводу.

«Ми розглядали можливість ― це залізничний вокзал, це центр міста, це АС Західна, АС №2, Стрийський автовокзал, приміський обов’язково. Тобто такі точки, де люди з’їжджаються. Власне в АТП-1 є на сьогоднішній день два низькопідлогові автобуси дев’ятиметрові закордонного виробництва для перевезення візочників в основному. Планується для перевезення один автобус, другий ― в резерві», - розповів в.о. начальника міського управління транспорту Олег Партика.

Якщо у створенні нового маршруту міська та обласна влада зможуть об’єднатися, можливо, до осені він запрацює.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук