Донбаська метафора

Найкращий спосіб жити в чистоті - НЕ загаджувати власний життєвий простір і не давати це робити іншим

БлогиПетро Олещук , 16 квітня 2015 159
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Коли я в двадцятий раз чую про "необхідність відновлення виплат пенсіонерам Донбасу", я не можу уявити собі нічого, крім наступної метафори.

От уявіть собі під'їзд, де при вході засіли і забарикадувалися агресивні алкоголіки. Живуть там, паскудять, нікого не пускають і не випускають. У тому ж під'їзді живуть бабки, яким не приносять пенсії тому, що вищеназвана компашка нікого не пускає всередину. При тому, бабки всіма силами підтримують алкоголіків, а у всіх своїх бідах звинувачують листонош, які не хочуть їм носити пенсію. У відповідь на зауваження, що листоноші до них не приходять через алкоголіків, які їх не пускають, вони тільки волають, що пошта сама повинна придумати, як їм принести пенсії, а алкоголіки - "це хороші наші хлопці". Двірників вони самі до себе теж не пускають. Не прибираються. І проклинають їх за те, що не придумали спосіб телепортації звідти сміття.

До чого це я? До того, що кращий спосіб жити в чистоті - НЕ загаджувати власний життєвий простір і не давати це робити іншим. І тим більше, не покривати їх ...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук