«Допомога військовим у зоні АТО і безпека у Львові – пріоритетні завдання міста», – Садовий

Мер Львова під час апаратної наради 6 серпня нагадав управлінцям міськради, що вони мають докладати максимум зусиль для забезпечення допомоги  військовим у зоні АТО та впровадженні заходів безпеки у місті.

«На цьому тижні я хочу отримати чіткий месидж, куди мають звертатись учасники АТО та їх рідні, аби отримати обіцяну допомогу. Нагадаю, на це ми закладемо до кінця року 10 млн грн», – заявив мер Львова.

Він звернувся до управлінців з вимогою випереджати ці події, самим готувати списки учасників АТО і самим пропонувати їм допомогу.

«Кожна людина, яка має зараз на сході батька чи сина, має відчувати нашу допомогу, – зауважив мер Львова, – пам’ятайте, вони повернуться звідти обов’язково, а дехто повернеться зі зброєю».

З його слів, для кожного чиновника зараз має бути важливо, як і що саме говоритимуть учасники АТО про міську владу після повернення додому, до Львова.

Окрім того мер Львова звернувся до тих чиновників, які на його думку, не приділяють досить уваги питанню організації відповідних заходів безпеки у підвідомчих установах. З його слів, всі, хто не серйозно підходять до цього питання буде звільнено.

«Відділ кадрів має забезпечити мені пояснення від тих управлінців, всі отримають догану. Можливо, що ці догани переростуть у звільнення», – зауважив Садовий.

Окрім того, голова міста нагадав присутнім у залі управлінцям, що літак зі сходу країни долітає до Львова за півгодини, а у планах РФ є введення військ на територію України, тому ніхто не може бути не готовим до цього.

 «Ми навіть не можемо собі уявити, що нас чекає,  якщо ми не будемо готові до такого сценарію. Війна, не дай боже,  може бути і тут. Якщо буде оголошено військовий стан, тоді в силу вступають зовсім інші форми покарання, не мені вам це розказувати», – заявив мер Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук