Кабмін виділив 125 млн грн на виготовлення і модернізацію продукції оборонного призначення

Кабінет Міністрів України виділив 125 млн грн на виготовлення і модернізацію продукції оборонного призначення. Відповідне розпорядження №754 від 19 жовтня розміщено на урядовому порталі.

«Уряд перерозподілив деякі витрати державного бюджету в сумі 125 000 тис. грн, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2016 рік», – сказано у розпорядженні.

Згідно з документом, ухвалення даного рішення забезпечить в 2016 році створення і впровадження спеціальних технологій та матеріалів для виготовлення нової і модернізації існуючої продукції оборонного призначення, створення та придбання спеціального оснащення і обладнання.

Нагадаємо, у жовтні президент України Петро Порошенко підписав закон про розширення витрат на оборону і безпеку на 7,1 млрд грн.

У бюджеті на 2016 рік на оборону було передбачено 113 млрд грн (приблизно 5% ВВП) з урахуванням коштів спеціальних фондів. При цьому безпосередньо військовий бюджет становив 55,5 млрд грн (2,45% ВВП).

13 вересня президент України Петро Порошенко заявив, що на оборону і безпеку в проекті державного бюджету на 2017 рік має бути передбачено 5% ВВП. Він уточнив, що загальна сума фінансування становитиме 129 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук