Лише два народні депутати не пропустили жодного засідання Верховної Ради

Лише два народні депутати не пропустили жодного засідання Верховної Ради

З початку роботи Верховної Ради восьмого скликання відбулося 104 пленарних засідань. На всіх без винятку засіданнях парламенту були присутні тільки 2 з 422 депутатів: Віктор Пинзеник від «Блоку Петра Порошенка» і член депутатської групи «Воля народу» Віктор Развадовський, повідомив РБК-Україна.

Найбільшу кількість пленарних засідань ВРУ, відповідно до даних про відвідування на сайті парламенту, пропустили:

Андрій Білецький (позафракційний) був присутній – 3, був відсутній – 101.

Костянтин Жеваго (позафракційний) був присутній – 4, був відсутній – 100.

Дмитро Ярош (позафракційний) був присутній – 5, був відсутній – 99.

Євген Геллер («Відродження») був присутній – 6, був відсутній – 98.

Володимир Мисик (позафракційний) був присутній – 8, був відсутній – 96.

Валерій Писаренко («Відродження») був присутній – 9, був відсутній – 95.

Андрій Денисенко (позафракційний) був присутній – 11, був відсутній – 93.

Анатолій Гіршфельд («Воля народу») був присутній – 15, був відсутній – 89.

Олександр Фельдман (позафракційний) був присутній – 16, був відсутній – 88.

Михайло Добкін («Опозиційний блок») був присутній – 18, був відсутній – 86.

Крім того, за даними реєстрації депутатів за допомогою електронної системи, половину і більше засідань пропустили 68 з 422 нардепів (16%). Зазначимо, що електронна реєстрація відбувається за допомогою картки, яка, на жаль, може не завжди перебувати у її власника.

Рівно на половині всіх пленарних засідань (52), відповідно до даних системи електронної реєстрації, були присутні Андрій Вадатурський, Олег Невада (обидва - БПП), Олександр Супруненко (позафракційний) і Наталія Веселова («Самопоміч»).

Серед нардепів, які найчастіше відсутні у сесійній залі, лідер президентської фракції Юрій Луценко, який пропустив більше половини засідань (присутній – 49, був відсутній – 55), і заступник голови парламентської фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський (присутній – 46, був відсутній – 58).

У той же час найбільш дисциплінованими лідерами фракцій, за даними електронної системи, виявилися голови «Народного фронту» Максим Бурбак, і Радикальної партії Олег Ляшко, які пропустили всього по чотири пленарних засідання. Лідер «Самопомочі» в парламенті Олег Березюк пропустив 15, а голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко – 28 з 104 засідань Ради.

Голова парламентської фракції «Опозиційного блоку» за результатами електронної реєстрації потрапив у сотню тих, хто пропустив десять і менше пленарних засідань. Результат Юрія Бойка - 9 з 104 засідань. А голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко у «зразкову сотню» не потрапив, бо пропустив аж 16 пленарних засідань.

Сам спікер Володимир Гройсман та його перший заступник Андрій Парубій виявилися високодисциплінованими і пропустили всього по два пленарних засідання, а віце-спікер Оксана Сироїд – вісім засідань.

У першій двадцятці тих, хто пропустив більше всіх засідань, переважно позафракційні депутати, представники фракції «Опозиційного блоку», депутатських груп «Воля народу» і «Партія «Відродження», а також по одному нардепу від БПП і «Народного фронту».

Крім вищезгаданих нардепів, у першу двадцятку тих, хто пропустив більше всіх засідань за даними електронної системи входять:

В'ячеслав Бугуслаев («Воля народу») – пропустив 82 засідання;

Борис Філатов (позафракційний) – пропустив 82 засідання;

Денис Дзендзерській («Народний фронт») – пропустив 81 засідання;

Олександр Пономарьов («Воля народу») – пропустив 81 засідання;

Владислав Атрошенко (позафракційний) – пропустив 80 засідань;

Сергій Клюєв (позафракційний) – пропустив 84 засідання;

Юхим Звягільський («Опозиційний блок») – пропустив 79 засідань;

Максим Єфімов (БПП) – пропустив 78 засідань;

Дмитро Добкін («Опозиційний блок») – пропустив 78 засідань;

Вадим Новинський («Опозиційний блок») – пропустив 77 засідань.

Третину і більше всіх пленарних засідань, пропустили 134 із 422 народних депутатів (31%). Серед них 45 нардепів від БПП (34%), 23 позафракційних депутата (17%), 18 нардепів від «Народного фронту» (13%), 16 нардепів від «Опозиційного блоку» (12%), 13 нардепів від «Волі народу» (10%), 6 нардепів від «Партії «Відродження» (4%) і 4 нардепи від «Самопомочі» (3%).

Нагадаємо, президент Петро Порошенко за результатами розгляду електронної петиції доручив Конституційної комісії вивчити можливість включення до Конституції положення про дострокового позбавлення мандатів народних депутатів України їх мандата за прогули трьох поспіль засідань Верховної Ради без поважних причин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук