Лице Путіна

Будь-яку штучно конструйовану реальність можна замінити іншою

БлогиПетро Олещук , 11 лютого 2015 142
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Постійно стикаюся з думкою, що Путіну треба "зберегти обличчя" і він не може припинити війну тому, що "потрібно буде пояснюватися з власним виборцем з приводу поразки Новоросії".

Насправді, припинити війну для нього елементарно просто. Він може в будь-який момент сказати, що він переміг. Так, просто так взяти і сказати. А журналісти підведуть під це все відповідну базу. Сказати, що київські фашисти розгромлені, Порошенко все усвідомив і визнає велич Росії, а права російськомовних тепер захищені. І нададуть докази. Ось включення з Хрещатика. Кореспондент каже: "Дивіться, жодної шибениці. Тепер, коли фашисти вигнані, жителі можуть спати спокійно". Інтерв'ю з російськомовним: "Так, мені тут добре". З цього робиться висновок, що тепер Путін захистив російськомовних і їм добре. Парламентський кореспондент розповість з ВР, що в українській Раді "більше немає фракції Правого Сектора". Інший зніме покладання квітів до могили невідомого солдата часів Другої світової і скаже, що тепер, коли фашизм переможений, в країні відновлюються пам'ятники і їм віддають почесті. Будь-яку штучно конструйовану реальність можна замінити іншою.

У чому проблема? Проблема в тому, що Путін і його команда не хочуть нічого змінювати. Масові вбивства їх цілком влаштовують. Давай йому зберігати лице чи не давай, а він залишиться самим собою ...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук