ЛКП «Лев» шукає донорів крові для собак

Донорами можуть стати здорові вакциновані собаки масою не менше 25 кг

ЛКП «Лев» закликає львів’ян приводити своїх собак на підприємство, щоб ті стали донорами крові. Перший у Західній Україні банк крові для тварин діє на базі ветеринарної клініки ЛКП «Лев» уже понад п’ять місяців. Завдяки донорській крові ЛКП «Лев» рятує кількох собак щомісяця.

«Потреба у донорах є завжди. Щомісяця завдяки донорській крові нам вдається врятувати чотирьох собак. Зазвичай ми шукаємо чотирилапих донорів у соцмережах — Facebook, Instagram, а також телефонуємо до власників собак, які вже були донорами і запитуємо, чи не хотіли б вони, щоб їхній собака ще раз здав кров. Як тільки до нас приходить собака філантроп, ми збираємо анамнез, проводимо клінічний огляд, перевіряємо наявні вакцинації, робимо загальний аналіз крові та мікроскопію, перевіряємо окремі показники біохімічного аналізу і визначаємо групу крові тварини. За цими процедурами можемо точно знати, чи собака здоровий», – процитувала прес-служба ЛМР лаборанта ЛКП «Лев» Тараса Басараба.

За його словами, погоджуючись взяти кров у собаки, господарі фактично отримують безкоштовний медичний огляд тварини. Донорами крові можуть стати здорові вакциновані собаки масою не менше 25 кг.

Подати заявку на донорство можна, зателефонувавши на ЛКП «Лев» за номером 068 535 4545, а також можна долучитися благодійним внеском до реалізації проекту створення єдиного у Західній Україні банку крові для собак на сайті ЛКП «Лев».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук