«Львівелектротранс» судиться з водіями автомобілів, через яких підприємство зазнає збитків

У жовтні львівський електротранспорт мав 110 год. простою через неправильне паркування автомобілів та ДТП

СуспільствоОльга Гринько, 13 листопада 201710921
«Львівелектротранс» судиться з водіями автомобілів, через яких підприємство зазнає збитків
фото умовне
Електротранспорт простоює через неправильне паркування та ДТП

«Львівелектротранс» судиться з автоводіями, які через неправильне паркування та створення аварійних ситуацій спричиняють простої трамваїв. ЛКП «Львівелектротранс» подає до суду на винуватців простоїв електротранспорту. Адже за останні 4 місяці через простої підприємство втратило 1,6 млн грн. До прикладу, в жовтні через некоректне паркування авто і ДТП електротранспорт простояв 110 годин. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», з липня підприємство проводить щоденний і узагальнений місячний аналіз показників роботи підприємства. Аналіз засвідчив, що велику кількість годин простоїв електротранспорту спричинює неправильне паркування приватних авто і ДТП. З огляду на отримані результати ЛКП «Львівелектротранс» із вересня розпочало подавати на винуватців простоїв заяви до суду.

«Із липня ми почали впроваджувати чітку аналітику і моніторинг результатів роботи підприємства, яка наразі існує в двох розрізах: щоденний і щомісячний аналіз. Це дозволяє суттєво покращити якість і обґрунтованість у прийнятті управлінських рішень. Коли провели виміри простоїв громадського транспорту, зокрема електротранспорту, то побачили, як багато годин втрачається через простої спричинені неправильним припаркування приватних авто і ДТП», – пояснив Андрій Білий, радник міського голови Львова.

За його словами, сумарно простої громадського транспорту за 4 місяця (липень – жовтень) склади більше 320 год., через це ЛКП «Львівелектротранс» зазнало прямих збитків на 1,6 млн грн.

Із вересня підприємство подало декілька позовів до суду на відшкодування збитків на порушників правил паркування і порушників правил дорожнього руху, через яких трапилася ДТП.

До прикладу, у жовтні через несприятливі дорожні обставини, ДТП і неправильне паркування авто підприємство зафіксувало 110 год. простою у русі громадського електротранспорту. Зафіксовано 21 год. простою через неправильне паркування і 89 год. простою через ДТП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук