Львівщина отримає майже 1000 доз вакцин від сказу

Львівщина отримає майже 1000 доз вакцин від сказу
фото умовне
19 квітня майже 1000 доз вакцин від сказу будуть у Львові

Україна закупила понад 93 тисяч доз вакцин для профілактики сказу. Перша партія - 15 тисяч доз - вже готується до відправлення в регіони.

«Першими вакцини для профілактики сказу отримають Львівська і Тернопільська області - 956 і 375 доз відповідно поїхали у ці регіони сьогодні. З початку наступного тижня антирабічні вакцини відправлять в усі області країни», повідомило 19 квітня Мінстерство охорони здоров’я.

Антирабічні вакцини, що призначені для профілактики та лікування сказу у дітей та дорослих, йдеться у повідомленні, закуплені та доставлені агенцією Crown Agents за кошти держбюджету. Ці вакцини вироблені у Франції у повній відповідності з вимогами GMP (належної виробничої практики) та специфікаціями в реєстраційному посвідченні країни-імпортера. Термін придатності доставлених вакцин - до 30 квітня 2021 року.

Загалом Crown Agents придбали для МОЗ України 93081 вакцин для профілактики сказу за кошти держбюджету. Наступні партії вакцин будуть доставлені впродовж року.

Нагадаємо, що сказ – це гостра інфекційна хвороба, що вражає центральну нервову систему. Джерелом вірусу сказу є різні хижі та домашні тварини. Вірус передається від хворих тварин через укус або ослинення шкіри чи слизових оболонок, особливо якщо на них є мікротравми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук