Львівська мерія роз'яснила, чи платитимуть пільговики за проїзд у міському транспорті

СуспільствоНазарій Тузяк, 29 грудня 201959742

Пенсіонери та інші пільговики матимуть право безкоштовно їздити у громадському транспорті Львова з 1 січня, як це було і досі. Про це заявила заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

«У місті Львові пенсіонери і всі пільгові категорії їздять безкоштовно в громадському транспорті. Жодного рішення скасовувати ці пільги, чи обмежити час їх дії, місто не приймало. Тому всі особи пільгових категорії, які мають право на безкоштовний проїзд згідно з чинним законодавством України, продовжуватимуть користуватися правом пільгового проїзду у 2020 році», — повідомила Ірина Маруняк.

Стосується це рішення не лише комунальних маршрутів, але й приватних перевізників.

«Ми висували пропозицію запропонувати окремі години з 11:00 до 16:00 і після 20:00 для пересування пільгових категорій. Однак в даний момент це залишилося лише пропозицією. Львівська міська рада своєї згоди на це не надала, тому й у 2020 році до досягнення нових домовленостей приватні перевізники будуть працювати у режимі пільгового проїзду для пенсіонерів впродовж усього дня», — зазначив Ігор Самардак, керівник АТП 14630.

Міський голова Львова Андрій Садовий також наголосив, що пенсіонери та всі пільговики продовжуватимуть їздити безкоштовно в громадському транспорті Львова і місто не змінюватиме цієї позиції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук