Львівська облрада відмовилась голосувати за недовіру голові ЛОДА

Христина Нога, 11 лютого 201414920
Львівська облрада відмовилась голосувати за недовіру голові ЛОДА
фото ZAXID.NET
Сесія Львівської облради 11 лютого

Львівська обласна рада перенесла звіт голови Львівської ОДА Олега Сала про здійснення делегованих повноважень облдержадміністрацією, оскільки той перебуває у відрядженні в Києві. Попри дискусії, які точились зранку у кулуарах, чи голосувати за недовіру Олегу Салу, депутати так і не назбирали достатньої кількості голосів у сесійній залі.

Для того, аби недовіра була ефективною, потрібно, аби за неї проголосувало дві третини депутатів або 78 обранців. Зранку в залі було зареєстровано лише 77 депутатів, станом на 11:40 в сесійній залі було уже 79 депутатів. Однак на момент голосування за перенесення звіту очільника області у залі був лише 71 депутат, чого недостатньо для того, аби висловити голові ОДА недовіру.

На початку розгляду цього питання голова Львівської облради Петро Колодій зачитав листа першого заступника голови ОДА Олексія Сторчила, у якому той просив перенести звіт голови, який перебуває у відрядженні в Києві з 10 по 13 лютого. Петро Колодій поставив на голосування питання про те, щоб перенести звіт Олега Сала, і 60 депутатів проголосували «за».

Відтак Петро Колодій оголосив: «Питання переноситься на наступну сесію».

Після цього окремі депутати в залі почали вигукувати, що звіт треба перенести лише на наступне сесійне засідання, однак додаткових оголошень щодо цього Петро Колодій не робив.

Нагадаємо, напередодні Комітет Майдану Львівщини звернувся до опозиційних депутатів Львівської облради з вимогою нарешті зібратись і висловити недовіру голові облдержадміністрації Олегу Салу. Натомість депутати заявляли, що не впевнені в тому, чи вдасться їм набрати необхідні дві третини голосів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук