Львівська школярка Юля Якимик потребує пересадки кісткового мозку вартістю €200 тис.

Головні новини Львова 04.04Марічка Крижанівська, 4 квітня 2018, 18:11 924 0

Допомоги потребує львівська школярка Юля Якимик. У дівчинки рік тому виявили онкологію, зараз стався рецидив і врятувати дитину може тільки пересадка кісткового мозку. Ціна життя — 200 тисяч євро.

Рік тому львівській школярці Юлі Якимик поставили діагноз гостра мієлоїдна лейкемія. За допомогою благодійних акцій та небайдужих людей вдалося зібрати гроші на хіміотерапію у Німеччині. Після лікування дівчинка одужала, втім недавно стався рецидив і тепер Юлю може врятувати лише пересадка кісткового мозку. Дізнавшись про це, батько дівчинки помер. Тепер Юля з мамою залишилися сам-на-сам із хворобою, каже тітка дівчинки.

«Ми лишилися просто без фінансової і моральної підтримки. Зараз життя Юлі коштує близько 200 тисяч євро. Це гроші, які потрібно нам на трансплантацію кісткового мозку, без якого нам не обійтися, як ми не пробували, німецькі лікарі зробили все для того, щоб ми обійшлися без трансплантації, але не вдалося», ‒ розповідає тітка Юлі Наталія Лемещук.

Операцію медики радять зробити упродовж місяця, донор уже є у німецькому місті Вюрцбург. Затримка лише у грошах.

Найпершими на біду відгукнулися однокласники Юлі з Української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів, бо переконують така вольова дівчина, як Юля варта того.

«Вона несе проміння, це людина, яка своїм прикладом усім нам показала, що не можна опускати руки. Після того, як ми дізналися, це не я її підтримувала, а вона мене, вона мені пише: та все буде добре, чого ти переживаєш», ‒ каже однокласниця Юлі Марічка Гірняк.

«Наш клас перетворився з навчального центру у центр милосердя, напевно, кожна людина в житті щось вперше робить, я вперше зі своїм класом стала зі скринькою», ‒ зізнається класна керівничка Юлі Оксана Староста.

Однокласники кинули клич поміж школярами, долучилися батьки, влаштовували благодійний ярмарок.

«Усі діти і їхні батьки випікали вироби, ми продавали випічку і зібрали 16 тисяч гривень для Юлі», ‒ розповідає президентка школи Настя Коротюкова.

«Найперше ми намагалися розповсюдити якнайбільше інформації, ми створили Instagram @helpforyulia, там набралася досить велика кількість підписників, нас підтримали в різних соціальних мережах», ‒ додає однокласник Юлі Микола Пузенко.

Втім коштів наразі не достатньо на трансплантацію. Люди доброї волі можуть перераховувати гроші на рахунок:

Приватбанк

5168742713054132

Лемещук Наталія Ігорівна

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук