Львівські актори відродили мандрівний театр

Головні новини за 30.06Марічка Крижанівська, 30 червня 2015, 16:02 492 0

Львівські актори осідлали коней, посідали на вози і їздять селами, показують вистави. Усе це відбувається у межах міжнародного фестивалю «І люди, і  ляльки».

Відроджують мандрівнй театр: як колись, полями, лісами від села до села із піснею. До гурту львів’яни взяли театралів і з інших міст.  

«Побачила на фейсбуці інформацію про те, що театр львівський «І люди, і ляльки» їде на конях, на возах мандрувати. Думаю, Боже, які вони молодці, як це класно, от би мені туди потрапити», — пригадує акторка Черкаського театру ляльок Марія Ребякова.

Потрапила і Марія з Черкас, і американець, і господарі коней зі Львова та Чернівців. Такою компанією три дні їздили у села Пустомитівщини та Перемишлянщини з виставою «Курячі мрії».

Від старого до малого селяни вибігали на вулицю, бо ж їм до театрів їхати ніколи, а тут театр сам до них потрапив. На час такої подорожі театрали назвалися «Волоцюги і ляльки» і відчули себе середньовічними акторами.

«Люди нас проводжають всім селом, співають «Многая літа», ми їм співаємо, ми записуємо пісні попутно вже. Дуже цікава поїздка, справді», — розповідає акторка театру «І люди, і ляльки».

Мандрівний театр — це такі собі пігулки від депресії у часи війни.

«Війна почалася тільки тому, що не звертали увагу на культуру дуже багато років. І звернення до простого спілкування з людьми через театр, який не має відео, фонограми. Робиться все просто, ми приїхали, бачимо галявину і граємо виставу. І тоді виникає дуже гарний позитив», — каже директор львівського театру «І люди, і ляльки» Олексій Кравчук. 

Наступного року хочуть поїхати на такі гастролі різними регіонами України, слухати пісні, оповідки і за цим матеріалом поставити виставу. А щовечора після виступів театрали з"їжджаються у табір посеред лісу. Діляться враженнями, беруть у руки інструменти і біля багаття музикують. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук