Львівські митники у вантажівці з гуманітаркою знайшли новий одяг на 900 тис. грн
Перевізникові загрожує штраф, конфіскація товару й вантажівки
У пункті пропуску «Краківець-Корчова» працівники митниці зупинили вантажівку, в якій знайшли незадекларований новий одяг на майже 900 тис. грн. У пресслужбі Львівської митниці у п'ятницю, 20 вересня, розповіли, що, згідно з декларацією, вантажівка перевозила гуманітарку для одного з благодійних фондів Львова.
«Вантажівка переміщувала 4 тонни гуманітарного вантажу: памперси, одяг, вживаний одяг, дитячі коляски, ліжка, матраци. Але під час огляду авто працівники митниці знайшли 4,6 тис. нових чоловічих та 2 тис. жіночих футболок. Їх не вказали у декларації», – повідомили у митниці.
Перевізник не задекларував одяг. Фото Львівської митниці
На перевізника склали адмінпротокол через недекларування комерційних товарів (ст. 472 МКУ). Санкція статті передбачає штраф, конфіскацію товарів та транспорту.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google



